انجمن مجازی تخصصی پسوریازیس

در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها, دسترسی به انجمن های ویژه کاربران عضو شده و ... در سایت ثبت نام کنید . ثبت نام

تلگرام اینستاگرم انجمن در گوشی شما Follow us on Twitter Follow us on Facebook
 • آخرین اخبار RSS Feed

  by  تعداد بازدیدها: 2490 
  content/attachments/288-stelara-.jpg.html

  استیلارا (Stelara) تأیید FDA برای درمان پسوریازیس متوسط تا شدید با چهار نوبت دوز نگهدارنده در سال را دریافت کرد.  "یافته ها از تحقیقات کلینیکی نشان می دهند که تقریبا هفت نفر ازهر ده نفری که استیلارا را دریافت نمودند 75 درصد شفافیت پوستی پس از فقط دو دوز و پاسخ نگهدارنده به مدت یک سال به همین درمان مداوم را به دست آوردند،" مارک لیبول، دکتر، پروفسور و رئیس هیئت مدیره سازمان امراض پوستی، مدرسه پزشکی Mount Sinai و محقق مطالعات اظهار داشت: "استیلارا گزینه ای مفید برای بیمارانی است که مبتلا به پسوریازیس می باشند که به دنبال دو دوز اولیه هر 12 هفته 1 دوز به عنوان دوز نگهدارنده تجویز میشود.
  ...
  by  تعداد بازدیدها: 1411 
  content/attachments/279-white_green_tea2.jpg.html


  درچای مواد ضد التهابی موجود است که زخم ها و التهاب پوستی را تسکین می دهد.

  فرانک قاضی میر سعید، متخصص پوست و مو در گفتگو باخبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران عنوان کرد: افرادی که بر اثر پرتو دهی، شیمی درمانی، سوختگی های شدید یا زخم های کهنه و مزمن دچار آسیب های شدید پوستی می شوند می توانند با عصاره چای درمان شوند.
  ...
  by  تعداد بازدیدها: 1016 
  content/attachments/278-smoking_591.jpg.html


  به گزارش خبرگزاری ایسنا،پسوریازیس یک بیماری مزمن و التهابیپوست به‌شمار می‌رود. پاتوفیزیولوژی زمینه‌ای تکثیر سلول‌های اپیدرم، تمایز ورگ‌سازی و نیز سیستم ایمنی سلولار را در برمی گیرد.
  گیرنده‌های کولینرژیک نیکوتینیروی کراتینوسیت‌ها باعث تحریک ورود کلسیم به سلول و تمایز سلولی می‌شوند. کشیدنسیگار و نیکوتین آن می‌تواند فرایند التهابی در پوست بیماران مبتلا به پسوریازیس راتغییر دهد. به همین منظور مطالعه‌ای با هدف تعیین فراوانی استعمال سیگار در بیمارانپسوریازیس ارجاع شده به بیمارستان توسط امیر هوشنگ احسانی از گروه پوست دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران انجام شده است.
  ...
  by  تعداد بازدیدها: 900 
  content/attachments/180-.jpg.html


  برای به خواب رفتن، خاموش کردن چراغ ها کافی نیست! ممکن است به دلایل متعددی، خواب مان به هم بخورد، یکی از رایج ترین دلایل بی خوابی استرس و نگرانی است که طی روز بر روی هم انباشته شده و شب هنگام تشدید می‌شوند. در تمام موارد، نباید مشکل را بزرگ کرد و فرد می‌بایست تمام تلاشش را بکند تا خواب مناسبش را بازیابد. بازیابی خواب بی شک از مسیر شناخت درست ریتم شخصی خواب فرد و رعایت چند اصل سادۀ بهداشتی می‌گذرد. اگر به شما «خواب آور» توصیه می‌شود، فقط باید میزان کمی از آن و برای مدت محدودی مصرف شود، در غیر این صورت خطر اعتیاد به آنها وجود دارد. تمرینات ریلکسیشن را فراموش نکنید، این تمرینات کمک می‌کنند که آرامش و سکون تان را هنگام خواب بازیابید.
  ...
  by  تعداد بازدیدها: 1409 
  content/attachments/174-1.jpg.html  همانطور كه بارها ذكر شده، رژیم مناسب برای حفظ سلامت پوست تقریباً همان
  رژیمی است كه برای حفظ سلامت كل بدن نیاز است. دلیل این است كه رژیم مناسب برای سلامت كل بدن، فرایند پیری سلولی را كند می سازد و پوست نیز به عنوان جزئی از بدن با این رژیم سلامتی بیشتری بدست می آورد. البته رعایت یك سری نكات خاص در مورد پوست از اهمیت خاصی برخوردار است كه در این مطلب بیان خواهد شد
  ...
  by  تعداد بازدیدها: 1125 
  content/attachments/172-salamat.jpg.html

  آیا می دانید ساعات خوابیدن شما تاثیر بسیار مهمی بر پوست شما دارد؟

  یک متخصص پوست گفت: خوابیدن در ساعت ۱۱شب تا ۶ یا ۷ صبح، بهترین زمان برای حفظ شادابی پوست است.


  دکتر ریحانه مهرگان با اشاره به این که زمان خواب شبانه تاثیر زیادی در حفظ سلامتی و شادابی پوست دارد، اظهار داشت: در مواردی که زمان شروع خواب شبانه ۲ یا ۳ ساعت
  تغییر کند حتی اگر مدت زمان خواب کافی باشد ولی سلامت پوست تضمین نمی‌شود.
  ...
  by  تعداد بازدیدها: 1405 
  content/attachments/139-wash-face-2.jpg.html

  یکی از دلایل پیری زودرس و پیدایش چین و چروک و خشونت پوست، خشک کرد آن با حوله به روش خشن است. پس از خشک کردن صورت یک کرم مرطوب کننده بر روی آن بمالید تا رطوبت پوست حفظ شود.
  برای تمیز کردن مواد آرایشی از پوست میتوانید از پنبه آغشته به گلاب یا شیر پاک کن و یا آب و صابون استفاده کنید.
  ...

  صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
اکنون ساعت 08:58 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.
ﻛﭙﯽ ﺑﺮﺩﺍﺭﯼ ﺍﺯ ﻣﻄﺎﻟﺐ ﺳﺎﻳﺖ ﺑﺪﻭﻥ ﺫﻛﺮ ﻣﻨﺒﻊ www.PsoriasisTalk.ir ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ