انجمن مجازی تخصصی پسوریازیس

در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها, دسترسی به انجمن های ویژه کاربران عضو شده و ... در سایت ثبت نام کنید . ثبت نام

تلگرام اینستاگرم انجمن در گوشی شما Follow us on Twitter Follow us on Facebook
 • آغاز همکاری رسمی انجمن پسوریازیس ایران با شرکت پار آزمای طب ( Cerita )  با احترام خدمت اعضای انجمن پسوریازیس و با توجه به هدف انجمن مبنی بر حمایت از بیماران پسوریازیستی و اطلاع رسانی در مورد این بیماری به اطلاع اعضای انجمن می رسانیم که طی جلسه صورت گرفته با مدیران این شرکت حمایت خود را از بیماران پسوریازیستی و همکاری با انجمن پسوریازیس را اعلام داشتند .
  از این رو طبق جلسه صورت گرفته با حضور مدیران انجمن در تاریخ 1395/2/20 به طور رسمی انجمن پسوریازیس ایران فعالیت خود را با شرکت پارس آزمای طب ( سریتا ) آغار کرده است .
  طی این جلسه قرارداد همکاری در زمینه تهیه کرم و شامپو آنتی پسو که در انجمن نیز معرفی شده برای کاربرانی که توان مالی تهیه این دارو ها را ندارند به صورت رایگان و همچینین حمایت انجمن و برگذاری کمپین های حمایت از بیماران پسوریازیس با همکاری انجمن پسوریازیس ایران بین مدیران شرکت و انجمن امضا گردید.
  درباره شرکا پارس آزمای طب :
  گروه پارس آزمای طب در سال 1383 با شکل گیری هسته تحقیقاتی شروع به فعالیت نمود و به پشتوانه چندی از پژوهشگران جوان، پروژه تحقیقاتی خود را با نگاهی صرفا پژوهشی و فارغ از صنعت و تولید آغاز نمود و پس از چندی با توجه به نتایج درخشان آن تحقیقات و تشویق جمعی از صاحب نظران، مجموعه پارس آزمای طب این افتخار را پیدا کرد تا تنها مجموعه ای باشد که فعالیت خود را با تحقیقات شروع کرده و سپس به سمت تولید روی آورده است. داشتن نگاه علمی و پژوهشی در مجموعه پارس آزمای طب سبب آن شد که فارغ از هرگونه کار کپی سازی، تمامی فرمولاسیون محصولات را خود طراحی نموده، و به افتخاری بزرگ در عرصه علم و دانش کشور نایل آید.این مجموعه با توجه به حضور پررنگ خود، گام های بلندی را به پشتوانه جمعی از جوانان پرانگیزه این مرز و بوم در جهت ارتقاء و اعتلای علمی وپژوهشی کشور برداشته و امیدوار است که در آینده نیز قدم هایی بیاد ماندنی و یادآور بزرگان خوش آوازه سرزمین پارسی بردارد.
  این اتفاق مهم برای انجمن را خدمت اعضای عزیز تبریک عرض می نماییم
  با احترام گروه مدیریت انجمن پسوریازیس
اکنون ساعت 08:38 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.
ﻛﭙﯽ ﺑﺮﺩﺍﺭﯼ ﺍﺯ ﻣﻄﺎﻟﺐ ﺳﺎﻳﺖ ﺑﺪﻭﻥ ﺫﻛﺮ ﻣﻨﺒﻊ www.PsoriasisTalk.ir ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ