انجمن مجازی تخصصی پسوریازیس

در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها, دسترسی به انجمن های ویژه کاربران عضو شده و ... در سایت ثبت نام کنید . ثبت نام

تلگرام اینستاگرم انجمن در گوشی شما Follow us on Twitter Follow us on Facebook
 • درمان پسوریازیس با نور دستگاه BlueControl شرکت Philips


  درمان پسوریازیس فلیپس

  کمپانی فیلیپس اخیرا دستگاه جدیدی را ارائه کرده که می تواند ضایعات پوستی بیماری پسوریازیس را بدون استفاده از دارو درمان کند. این دستگاه BlueControl نامیده می شود و از ال ای دی LED هایی استفاده می کند که نور آبی را از خود متساعد می کنند. این نور آبی می تواند سرعت تقسیم سلولی در پوست را کاهش داده و در نتیجه ضایعات پوستی بیماری پسوریازیس را درمان کند.

  این دستگاه را می توان بر روی هر نقطه ای از پوست بدن قرار داد. با باطری کار می کند و با روشن کردن آن چهل مولد نور آبی آن شروع به تاباندن نور مستقیما به پوست ضایعه دیده می کنند. این نور آبی حاوی اشعه فوق بنفش نیست و بنابراین ضرری برای پوست ندارد.


  در آزمایش هایی که تا کنون با این وسیله بر روی بیماران صورت گرفته می توان با آن در مدت حدود 4 ماه حدود 50 درصد بهبودی را بدست آورده و از کلفتی، قرمزی و پوسته ریزی پلاک های پوستی پسوریازیس کم کرد. ال ای دی های این وسیله با آنهایی که مصارف معمولی دارند متفاوتند و می توانند نور با قدرت بالا را بصورت پالس به پوست بتابانند.

  درمان پسوریازیس فلیپس


  سايت ايران ارتوپد
اکنون ساعت 08:37 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.
ﻛﭙﯽ ﺑﺮﺩﺍﺭﯼ ﺍﺯ ﻣﻄﺎﻟﺐ ﺳﺎﻳﺖ ﺑﺪﻭﻥ ﺫﻛﺮ ﻣﻨﺒﻊ www.PsoriasisTalk.ir ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ