انجمن مجازی تخصصی پسوریازیس

در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها, دسترسی به انجمن های ویژه کاربران عضو شده و ... در سایت ثبت نام کنید . ثبت نام

تلگرام اینستاگرم انجمن در گوشی شما Follow us on Twitter Follow us on Facebook
 • روز جهانی پسوریازیس

  روز جهانی پسوریازیس
  روز جهانی پسوریازیس ؟

  امروز به عنوان یک روز سالانه به خصوص برای افراد مبتلا به پسوریازیس اختصاص داده شده است.
  روز جهانی پسوریازیس یک رویداد واقعا جهانی که در آن برای دادن صدای بین المللی به 125 میلیون نفر مبتلا به پسوریازیس در سراسر جهان است. توسط یک کنسرسیوم جهانی انجمن های بیماری از سراسر جهان تشکیل شده است ، هدف روز جهانی پسوریازیس بالا بردن مشخصات یک وضعیتی است که باید به طور جدی توسط مقامات ملی و بین المللی گرفته شده است.  هدف از روز جهانی پسوریازیس

  بالا بردن آگاهی : اجازه دهید افراد مبتلا به پسوریازیس بدانند که آنها تنها نیستند و به منظور بالا بردن آگاهی مردم . برای برطرف کردن اشتباهات در مورد این بیماری ، مانند این دیدگاه اشتباه که پسوریازیس مسری است.

  بهبود دسترسی به درمان : از دیگر اهداف روز جهانی پسوریازیس به منظور تشویق سیستم های بهداشت و درمان ، دولت ها ، پزشکان ، سرپرستان و تمام کسانی که مسئول مراقبت از پسوریازیس هستند .

  ایجاد وحدت در میان جامعه پسوریازیس : ارائه بستر های نرم افزاری که از آن صدای بیمار از سراسر جهان توسط تصمیم گیرندگان کلیدی شنیده شود.

  هنگامی که روز جهانی پسوریازیس تاسیس شد؟
  برای یک تعداد از سال ها گروه های بیمار های مختلف در مورد ایده داشتن یک روز سالانه به خصوص به افراد مبتلا به پسوریازیس اختصاص داده شود . در سال 2004 انجمن پسوریازیس در سراسر جهان راه اندازی شد به منظور بالا بردن آگاهی مردم از پسوریازیس که آن روز به عنوان روز جهانی پسوریازیس انتخاب شد.

  چه کسی اجرا می شود روز جهانی پسوریازیس؟
  این رویداد توسط فدراسیون بین المللی انجمن های پسوریازیس (IFPA) ، یک سازمان بین المللی است که عضویت در سازمان های پسوریازیس از کشورهای سراسر جهان ساخته شده است ارائه شده است. اعضای IFPA ملاقات به طور منظم به همکاری و بحث در مورد مسائل مهم مؤثر بر جامعه پسوریازیس جهان.


  روز جهانی پسوریازیس در سایر کشور ها :  ترجمه توسط Google Translate به دلیل محدودیت زمان


  ارائه شده توسط IFPA

  منبع
اکنون ساعت 09:03 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.
ﻛﭙﯽ ﺑﺮﺩﺍﺭﯼ ﺍﺯ ﻣﻄﺎﻟﺐ ﺳﺎﻳﺖ ﺑﺪﻭﻥ ﺫﻛﺮ ﻣﻨﺒﻊ www.PsoriasisTalk.ir ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ