یک برچسب برای اندازه‌گیری رطوبت پوست

معرفی  یک برچسب برای اندازه‌گیری رطوبت پوست+تصاویر
 یکی از شرکت‌های مشهور آرایشی و بهداشتی با همکاری پروفسور “جان راجرز” اقدام به معرفی یک پچ پوستی موسوم به “My SkinTrack pH” کرده است که با یک برنامه در گوشی‌های هوشمند در ارتباط است و میزان رطوبت و آب‌رسانی به پوست را اندازه می‌گیرد.

 همکاری مفید میان غول آرایشی و بهداشتی “L’Oreal” و یکی از پیشگامان توسعه پوشیدنی‌های فناورانه به نام پروفسور “جان راجرز” منجر به تولید حسگر جدیدی برای سال ۲۰۱۹ شده است که میزان رطوبت پوست را اندازه می‌گیرد و در صورت تشخیص مشکل به شما خواهد گفت که از چه محصولاتی برای رفع عارضه استفاده کنید.

این حسگر با نام “My Skin Track pH” یک حسگر پوشیدنی کوچک است که سطح رطوبت پوست شما را نظارت می‌کند.

میزان pH یک پوست سالم باید بین ۴.۵ و ۵.۵ باشد که نشان‌دهنده کمی اسیدی بودن آن است و اگر پوست شما خارج از این محدوده باشد یعنی دچار مشکل است.

به گفته شرکت سازنده، 📚عدم تعادل PH می‌تواند باعث واکنش التهابی از جمله خشکی، اگزما , پسوریازیس و درماتیت آتوپیک(یک بیماری پوستی) شود.

 

🎗 با چسباندن این برچسب روی ساعد خود می‌توانید طی ۱۵ دقیقه از میزان اسیدی یا قلیایی بودن پوست خود مطلع شوید.

سیستم‌های دیگری نیز قبلا  قادر به انجام این کار بوده‌اند، اما هیچ‌کدام اندازه‌ای به این کوچکی نداشتند و نمی‌توانستند این کار را به راحتی این حسگر جدید انجام دهند.

پس از گذشت ۱۵ دقیقه از چسباندن این برچسب روی پوست، کاربران باید برنامه مخصوص آن را روی گوشی خود باز کنند و یک عکس از برچسب بگیرند. رنگ‌های موجود در داخل دستگاه که تغییر رنگ داده‌اند می‌تواند توسط برنامه تفسیر شود و یک تصویر از میزان سلامت پوست‌تان به شما بدهد.

معرفی یک برچسب برای اندازه‌گیری رطوبت پوست+تصاویر

سپس اگر مشکلی تشخیص داده شود، برنامه مصرف یک سری از محصولات L’Oreal را به شما پیشنهاد می‌کند.

معرفی یک برچسب برای اندازه‌گیری رطوبت پوست+تصاویر

همچنین حسگر ماوراءبنفش این شرکت موسوم به “My Skin Track UV” که در نمایشگاه سال گذشته CES معرفی شده بود، هم‌اکنون با قیمت ۶۰ دلار در فروشگاه و وب‌سایت اپل در دسترس است.

دسته‌بندی‌ها: اخبار,تحقیقات علمی

برچسب‌ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.