Trending

معرفی و نقد و بررسی کپسول سلدرین 350 میلی گرم هلث اید کمک به درد مفاصل

نقد و بررسی کپسول سلدرین 350 میلی گرم هلث اید

کپسول سلدرین به عنوان یک روان کننده برای غشای سلولی بدن عمل می‌کند و سلول‌ها را الاستیک‌تر می‌کند. سلدرین باعث نرم شدن مفاصل و افزایش مایع سینوویال می‌شود. سلدرین به عنوان یک جایگزین عالی برای گلوکوزامین محسوب می‌شود.

التهاب مفصل یا آرتریت می‌تواند به علت بیماری‌های خود ایمنی و ایجاد روماتیسم به علت عفونت مفصل و یا به علت استئوآرتریت یا آرتروز ایجاد شود. بیماری‌های متابولیک مانند نقرس هم می‌توانند موجب التهاب و درد مفصل شوند. در آرتریت، مفصل دردناک و متورم شده و دچار خشکی و محدودیت حرکت و در مواردی، تغییر شکل می‌شود. درمان دردهای مفصلی بسته به علت تشکیل دهنده آن متفاوت است. درمان مناسب هر درد مفصلی تنها پس از تشخیص دقیق علت به وجود آورنده آن میسر است. با این حال اقدامات مشترکی وجود دارد که می‌توان آن‌ها را برای اغلب دردهای مفصلی در مراحل ابتدایی انجام داد. البته واضح است که در موارد شدید بودن درد و یا عدم پاسخ به اقدامات اولیه باید به پزشک مراجعه کرد.

ویژگی های کپسول سلدرین 350 میلی گرم هلث اید

کمک به سلامت استخوان و مفاصل

کاهش درد مفاصل در سالمندان

بهبود انعطاف پذیری و تحرک

تقویت مفاصل و غضروف ها

کمک به بهبود روماتیسم

کمک به درمان آرتروز

ضد التهاب

ترکیبات

هر کپسول سلدرین حاوی 350 میلی گرم سلدرین است.

چطور مصرف کنیم

افراد بالای ۱۲ سال روزانه یک عدد قرص سلدرین مصرف نمایند. در صورت نیاز می توان تا ۲ عدد کپسول در روز مصرف نمود. مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز افزایش ندهید.

🚫🚫🚫🚫🚫لطفا دقت کنید

⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️قبل از مصرف دارو در صورت وجود بیماری زمینه ای و یا در صورت استفاده از دارو با پزشک و یا داروساز مشورت نمایید.

در جای خشک و کمتر از ۲۵ درجه سانتی گراد و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

در دوران بارداری و شیردهی با نظر پزشک مصرف شود

دسته‌بندی‌ها: دارو ها,مکمل غذایی

برچسب‌ها: ,,

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.