Trending

طب سنتی . آیا همولاکس برای کنترل و کاهش پسوریازیس مفید است؟

آیا همولاکس برای کنترل و کاهش پسوریازیس مفید است؟

بین سلامتی کبد و داشتن پوستی زیبا و شفاف رابطه مستقیم وجود دارد. به همین دلیل است که تجمع مواد سمی در کبد باعث بروز مشکلات پوستی چون آکنه، خشکی و تحریک پذیری پوست می گردد. بنابراین می توان گفت تاثیر قرص همولاکس بر پوست از طریق سم زدایی از کبد و پاکسازی بدن می باشد.

بسیاری از متخصصین طب سنتی معتقد اند جوش صورت نشان دهنده اختلال در عملکرد کبد بوده و پاکسازی این عضو حیاتی نخستین گام برای درمان آکنه صورت می باشد.

 پسوریازیس یکی دیگر از بیماری های رایج پوستی است که حکمای طب سنتی دلیل بروز آن را عدم کارکرد صحیح کبد و ابتلا به بیماری هایی چون کبد چرب می دانند. بر این اساس حفظ سلامت کبد و استفاده از داروی های گیاهی تقویت کننده کبد مانند همولاکس در افزایش زیبایی پوست و بهبود مشکلات آن نقش موثری ایفا می کنند.

استفاده موثر از قرص همولاکس HEMOLAX برای پاکسازی کبد بیماران پسوریازیس می تواند تاثیرات شگرفی در درمان پسوریازیس شما داشته باشد.

پاکسازی کبد و نقش آن در درمان پسوریازیس:

منظور از پاکسازی کبد این است که آن را برای پاکسازی همه چربی‌ها، اندوخته‌های قدیمی کلسترول، سنگ‌های مثانه، سموم، بقایای داروها و موادزائدی که در بدن ذخیره می‌شوند، تحریک و آماده کنیم. مطمئناً هیچ کار دیگری (حتی پاکسازی روده) نمی‌تواند چنین تاثیرات شگرفی در درمان پسوریازیس شما داشته باشد.

مکانیسم اثربخشی همولاکس چگونه است؟

تجمع مواد زائد و سموم درکبد و بافتها باعث ایجاد خستگی می‌شود . هلیله‌ها در طب سنتی جهت دفع اخلاط ناسالم، دفع سموم و پاکسازی بدن بسیار توصیه شده‌اند. هلیله‌ها مواد زائد جمع شده در بافتها را به سمت روده‌ها هدایت کرده، باعث دفع موثر آنها می‌شوند و در نهایت احساس سرزندگی را ایجاد می‌کند. مواد موثره موجود در گیاهان مورد استفاده در این دارو با اثر بخشی بالا بر دیواره روده و افزایش جذب آب باعث می‌شود دفع به راحتی انجام بگیرد. پاک کننده معده بوده، به تقویت و پاکسازی دستگاه گوارشی کمک کرده و به همین دلیل در درمان همورئید نیز بسیار نافع است.

ترکیبات:

هلیله سیاه، هلیله زرد، بلیله و آمله، و مواد موثره ای چون: ترچبولین، ترفلاوین A، پونیکالاگین، چبولیک اسید، چبولینیک اسید، گالیک اسید

موارد مصرف:

عوارض جانبی داروهای شیمیایی راکاهش می‌دهد.

یبوست و خشکی را از بین می‌برد

نفخ معده را کاهش می‌دهد.

خستگی مزمن را برطرف می‌کند.

پاکسازی عمومی بدن – سم زدایی کبد

صفرا

روش مصرف:

۳ بار در روز، هر بار ۲ قرص مصرف شود.

شکل دارویی:

۹۰ عدد قرص در ظرف دارو همراه با بروشور در جعبه مقوایی

 

 

⚠️⚠️⚠️این مطلب صرفا جنبه اطلاع رسانی داشته و از مصرف سرخود دارو اکیدا خودداری کنید

⚠️⚠️⚠️قبل از مصرف هرگونه دارو با پزشک خود مشورت کنید

دسته‌بندی‌ها: پسوریازیس,دارو ها,داروهای سنتی

برچسب‌ها: ,,

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.