Trending

خبرگزاری تابناک اصفهان، پویش خرید و توزیع رایگان ماسک توسط نخستین و تنها انجمن حمایت از بیماران دالصدف ایرانیان

انتشار خبر پویش کمپین ماسک :

در حال حاضر هزار ماسک تهیه شده و تلاش میشود به نوعی نگاه شهروندان را نسبت به بیماران به خصوص بیماران پسوریازیس تغییر دهیم که این افراد نیز توانایی همراهی با سایر ارگان ها و سازمان ها برای مهار کرونا دارند…
www.tabnakesfahan.ir/fa/news/880707/

به گزارش تابناک اصفهان، پویش خرید و توزیع رایگان ماسک توسط نخستین و تنها انجمن حمایت از بیماران دالصدف ایرانیان در حالی صورت می گیرد که تولید این ماسک ها توسط بیماران پسوریازیس (دالصدف) که نوعتی بیماری پوستی مزمن و خودایمنی است صورت میگیرد.

در این پویش قیمت هر ماسک 3 هزار تومان و سهم هر نفر 3 ماسک تعیین شده و این در حالی است که ماسک های تهیه شده در مناطق محروم شهر اصفهان توزیع میشود.

سمانه سادات میرواحدی، موسس و عضو هیئت مدیره انجمن حمایت از بیماران دالصدف ایرانیان با بیان این مطلب گفت: این پویش با هدف حمایت از افراد بی بضاعت و در راستای  فرهنگسازی ارتقا بهداشت و فاصله گذاری اجتماعی است.

او تاکید کرد: در حال حاضر هزار ماسک تهیه شده و تلاش میشود به نوعی نگاه شهروندان را نسبت به بیماران به خصوص بیماران پسوریازیس تغییر دهیم که این افراد نیز توانایی همراهی با سایر ارگان ها و سازمان ها برای مهار کرونا دارند.

 

 

میرواحدی عنوان کرد: این انجمن 3 هزار نفر عضو دارد که برآورد شده 3تا 5 درصد مردم درگیر این بیماری هستند و تنها تا کنون برای 150 نفر تشکیل پرونده شده است.

او ادامه داد: این بیماری مسری نیست و درمان قطعی نیز ندارد و ضرورت دارد افراد جامعه و به خصوص مسئولان نگاه ویژه ای به این بیماران داشته باشند.

برای شرکت در پویش خرید و توزیع رایگان ماسک می توانید کمک های خیرخواهانه خود را به شماره حساب مشارکت مردمی 0112845433000 و شماره کارت 6037997599056208 انجمن حمایت از بیماران دالصدف ایرانیان واریز کنید.

دسته‌بندی‌ها: اخبار,اخبار عمومی

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.